Mini HD czy TV Mobilna ?

• 3 Odpowiedzi
  • 1108 Wyświetleń
*

Offline manutd98

• Nowy użytkownik
  • *
  • 7
Mini HD czy TV Mobilna ?
« dnia: Kwiecień 25, 2013, 03:05:09 pm »
Witajcie,
Jestem wielkim miłośnikiem sportu. Do 2010 roku posiadałem Vectrę, ale po zmianach programowych wypowiedziałem umowę. W tej chwili korzystam z polskiego i z niemieckiego DVB-T. Dużo się spodziewałem po starcie nc+, ale wysokie ceny odwiodły mnie od ich oferty. Zastanawiam się teraz nad kupnem albo pakietu Mini HD w CP, albo TV Mobilnej. Z racji, że nie mam anteny satelitarnej skłaniam się bardziej ku ofercie TV Mobilnej.

Mam kilka pytań nt. TV Mobilnej:
1) Czy mogę korzystać z oferty pre-paid bez rejestracji dekodera ?
2) Czy jakość programów z MUX IV będzie znośna na 32-calowym telewizorze?
3) Czy dekoder T-1000 pozwala na odbiór w rozdzielczości 1080p ?
4) Jak jest jakość TVP1 HD i TVP2 HD na tym dekoderze ?

MUX IV odbieram z jakością 80% na dekoderze Opticum T90 z anteny pokojowej, więc z odbiorem programów kodowanych nie będę miał problemu.

Z góry dziękuję za odpowiedź.

*

Offline MT

• Administrator
  • Ekspert
  • 643
Mini HD czy TV Mobilna ?
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 25, 2013, 03:29:00 pm »
Odpowiadając na Twoje pytania:
1) Twoje dane osobowe są niezbędne do wygenerowania numeru rachunku, na który będziesz mógł opłacać pakiet Extra.
2) Jeżeli chodzi o kanały sportowe to moim zdaniem nie. Jakość pozostałych kanałów jest do przyjęcia.
3) Ze specyfikacji T-HD 1000 wynika, że nie obsługuje, ale to raczej nie jest problem, gdyż kanały dostępne w NTC nie są nadawane w tej rozdzielczości.
4) Na tle innych odbiorników nie wypada gorzej. ;)

*

Offline manutd98

• Nowy użytkownik
  • *
  • 7
Mini HD czy TV Mobilna ?
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 25, 2013, 03:41:29 pm »
Dziękuję za odpowiedź.
Jest możliwa rejestracja dekodera przez internet czy trzeba go rejestrować w APS-ie ?

*

Offline MT

• Administrator
  • Ekspert
  • 643
Mini HD czy TV Mobilna ?
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 25, 2013, 03:52:10 pm »
Wszelkie niezbędne dane do rejestracji możesz podać w czasie wypełniania formularza na stronie Cyfrowego Polsatu, ale po złożeniu zamówienia i tak będą do Ciebie dzwonić z Cyfrowego Polsatu. Dekoder przywiezie Ci kurier. Inaczej mówiąc, wizyta w APS-ie nie będzie konieczna. :)

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20