Eska TV

• 2 Odpowiedzi
  • 744 Wyświetleń
*

Offline MT

• Administrator
  • Ekspert
  • 645
Eska TV
« dnia: Marzec 14, 2014, 11:37:54 am »
Eska TV to stacja telewizyjna o charakterze muzycznym, która powsta³a w 2009 roku jako projekt Grupy Radiowej Time (czê¶æ grupy medialnej ZPR).  Kana³ ten zosta³ stworzony w oparciu o Radio ESKA - najwiêksz± w Polsce sieæ lokalnych stacji radiowych realizuj±cych format CHR - Contemporary Hit Radio, czyli Hity na Czasie. Podobny profil muzyczny reprezentuje Eska TV, w której znale¼æ mo¿na najnowsze klipy artystów, znanych z anteny Radia ESKA, a tak¿e ekskluzywne wywiady, plotki o gwiazdach ¶wiatowego show biznesu, informacje o muzycznych imprezach i atrakcyjne programy.
¬ród³o opisu: IDMnet

*

Offline Augusto

• Nowy użytkownik
  • *
  • 1
Odp: Eska TV
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 03, 2017, 10:47:41 pm »
Szkoda starej Eski. Wiadomo ta Eska z ostatnich lat do najlepszych nie należała, głównie przed durnowate programu typu Najlepszy Program. Pamiętam że często mnie wkurzał ten program bo zamiast teledysków leciał kicz. Szkoda że właściciele Eski nie cofnęli się do lat 2010-2013. Wtedy jeszcze dało się oglądać Eske TV. Potem to same tandetne programy z disco-polo łącznie leciały.
Dzisiejsza Ósemka TV to zwykły dubel MTV Polska lub VIVA Polska z najtandetniejszego okresy stacji. Owszem leci tam muzyka ale stara i już 1000 razy odgrzewana w komercyjnych stacjach radiowych. A tak to same bzdurne programy typu Nowa Ja czy serwis informacyjny z pogodą. Serwis informacyjny z pogodą w muzycznej stacji. Na litość boską...  >:(
Na dzień dzisiejszy nie mamy muzycznej stacji z prawdziwego zdarzenia w Naziemnej Telewizji Cyfrowej. POLO TV to zwykła muzyczna sieczka i aż wstyd to puszczać.

*

Offline MT

• Administrator
  • Ekspert
  • 645
Odp: Eska TV
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 04, 2017, 12:15:03 am »
8TV to kanał nie tylko muzyczny, ale też rozrywkowy i stąd programy typu "Nowa ja". Ale dyskusja na temat 8TV to inny wątek. :)
Co do ESKI TV to tam chyba teraz jest więcej muzyki niż było to np. w ostatnich miesiącach jej obecności w NTC?

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20