TV Mobilna - Wrocław

• 5 Odpowiedzi
  • 1109 Wyświetleń
*

Offline mdevil

• Nowy użytkownik
  • *
  • 3
TV Mobilna - Wrocław
« dnia: Październik 22, 2012, 10:46:39 am »
Czy jest ktoś w stanie mi potwierdzić, że TV Mobilna nadaje we Wrocławiu? Interesuje mnie Żórawina ostatecznie Grunwaldzka.

Od tygodnia żaden z moich trzech tunerów nie odbiera sygnału na kanale 44. Wcześniej wszystko działało poprawnie.
Nadmienię, że nadal odbieram bez problemu MUX-1, 2 i 3 (plus nawet czeskie stacje) ale nie TV Mobilna.

*

Online MT

• Administrator
  • Ekspert
  • 643
TV Mobilna - Wrocław
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 22, 2012, 11:14:16 am »
Sprawdzałeś instalację antenowa? Może coś z nią jest nie tak? Nie spotkałem się, aby ktoś jeszcze zgłaszał problem z odbiorem TV Mobilnej we Wrocławiu, poza jedną osobą na innym forum. Chyba, że tą osobą jesteś Ty? :)
Gdyby faktycznie coś było nie tak z TV Mobilną we Wrocławiu to trzeba będzie to zgłosić spółce Info-TV-FM.

*

Offline mdevil

• Nowy użytkownik
  • *
  • 3
TV Mobilna - Wrocław
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 22, 2012, 06:46:49 pm »
To jest pierwsze forum, na którym się odzywam z tą sprawą. Do tej pory użerałem się z helpdeskiem.

Nie wiem jakim cudem może to być problem z instalacją antenową skoro odbierają mi pozostałe MUXy. Poza tym sprawdziłem i na wzmacnaczu i na symetryzatorze ... to samo (no oprócz mocy sygnału).
Aktualnie sprawdziłem tylko 180 stopni zasięgu, dla drugich 180 stopni muszę zdemontować antene i przenieść na drugą stronę budynku.

Na marginesie w M-punkcie pani powiedziała mi, że dużo osób przychodzi z reklamacjami...

*

Online MT

• Administrator
  • Ekspert
  • 643
TV Mobilna - Wrocław
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 22, 2012, 07:04:05 pm »
Napisałem do Info-TV-FM. Opisałem im z grubsza o co chodzi. Może odpowiedzą. Może faktycznie jest coś na rzeczy.

*

Offline mdevil

• Nowy użytkownik
  • *
  • 3
TV Mobilna - Wrocław
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 24, 2012, 11:21:43 pm »
Minął ponad tydzień. Antena tam gdzie była tam nadal jest. Nic się w konfiguracji nie zmieniło, ale o dziwo.... sygnał wrócił.

Zastanawiam się, czy moja antena i tunery się magicznie naprawiły (chociaż z nimi nic nie robiłem), czy jednak coś było nie tak z nadajnikiem pomimo zapewnień ze strony Polsatu Cyfrowego, ze wszystko działa idealnie.

Korci mnie żeby dochodzić się odszkodowania za ponad togodniowe nie wywiązywanie się przez Polsat Cyfrowy z umowy dostarczania sygnału...

*

Online MT

• Administrator
  • Ekspert
  • 643
TV Mobilna - Wrocław
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 24, 2012, 11:29:18 pm »
Pisałem do Info-TV-FM, ale nic nie odpowiedzieli, więc może coś było na rzeczy? Może zamiast potwierdzić awarię woleli ją naprawić?
Ważne, że już działa.  :)
Jeśli uważasz się za pokrzywdzonego to możesz dochodzić swoich praw, ale nie wiem czy warto. :)

Edycja, z dnia 27.10.2012
Dzisiaj otrzymałem odpowiedź od Info-TV-FM:
Dziękujemy za zgłoszenie. Informujemy, że na chwilę obecną nie występują żadne problemy z emisją na nadajniku Wrocław - Żórawina. Proszę o weryfikację czy użytkownicy, którzy zgłaszali Panu problem dalej nie mogą odbierać kanałów.

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20