KONIEC TV MOBILNEJ W PLUSIE !!

  • 1 Odpowiedzi
  • 1386 Wyświetleń
*

Offline dadus

  • Nowy użytkownik
  • *
  • 17
KONIEC TV MOBILNEJ W PLUSIE !!
« dnia: Październik 25, 2012, 02:24:48 pm »
Szanowni Państwo,

Chcielibyśmy poinformować,że w związku z wypowiedzeniem umowy o usługę hurtową Info TV FM Sp z o.o.,Polkomtel Sp z.o.o z dniem 31.12.2012r. zaprzestanie świadczenia Usługi TV w ramach oferty ,,TV Mobilna w Plusie'',której jesteście Państwo Abonentem.

Podobna usługa telewizji mobilnej będzie nadal dostępna na polskim rynku i jeśli jesteście Państwo zainteresowani skorzystaniem z niej prosimy o kontakt z Działem Obsługi Klienta pod numerem telefonu 2601. Pod tym numerem uzyskają też Państwo wszelkie niezbędne informacje dotyczące zamknięcia usługi. Zapraszamy także do odwiedzenia naszej strony www.plus.pl.

Informujemy również,że wciągu 14 dni od poinformowania o zakończeniu świadczenia Usługi TV, przysługuje Państwu prawo do  wypowiedzenia Umowy o świadczenie usług telekomunikacyjnych z zachowaniem 30 dniowego okresu wypowiedzenia , który liczony jest od pierwszego dnia okresu rozliczeniowego następującego po okresie rozliczeniowym, w którym złożono wypowiedzenie Umowy. W przypadku nieskorzystania z tego prawa pozostaną Państwo Abonentem w myśl Regulaminu świadczenia usług telekomunikacyjnych przez Polkomtel Sp. z o.o. dla Abonentów.

W przypadku skorzystania przez Państwa z prawa wypowiedzenia Umowy o świadczenie usług telekomunikacyjnych Polkomtel nie będzie przysługiwać roszczenie odszkodowawcze przewidziane Umową.

Jeśli wraz z zawarciem Umowy o świadczenie usług telekomunikacyjnych w ofercie ,,TV Mobilna w Plusie ''nabyli państwo dekoder do odbioru  programów radiofonicznych i telewizyjnych w ramach Usługi TV, informujemy o możliwości zwrotu tego dekodera i otrzymania zwrotu ceny po której został nabyty. W celu skorzystania z tego uprawnienia należy udać się do punktu sprzedaży w którym został zakupiony sprzęt z dowodem zakupu w terminie od 22.10.2012 r. do 31.01.2013 r. Sprzęt musi być w stanie kompletnym oraz niezmienionym w zakresie innym  niż wynika ze zwykłego korzystania . W przypadku decyzji o skorzystaniu z podobnej usługi  telewizji mobilnej prosimy o zatrzymanie dekodera.

Z poważaniem,
 
Justyna  Kulka
Zastępca Dyrektora Zarządzającego Rynku B2C

Oto cała treść listu otrzymanego od Plusa

*

Offline MT

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • 649
KONIEC TV MOBILNEJ W PLUSIE !!
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 29, 2012, 04:29:47 pm »
Dla serwisu tvnaziemna.cba.pl - Polska Telewizja Naziemna sprawę wycofania z oferty Plusa usługi TV Mobilna skomentował Arkadiusz Majewski z Plusa.
Cytuj
Nasza decyzja jest podyktowana wewnętrznymi procesami optymalizacji i skoncentrowaniu się na dostarczaniu klientom najnowocześniejszych usług dostępnych w technologiach komórkowych, czego przykładem może być przedstawiona w piętek nowa oferta najszybszego mobilnego internetu LTE z zawrotną prędkością do 150 Mb/s.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20